šesti gol sezone

Marko Livaja zabio lijepi pogodak u gradskom derbiju protiv Panathinaikosa: Okret pa u "malu" mrežicu

Marko Livaja zabio je pogodak za AEK i spasio bod u derbiju protiv Panathinaikosa.

Hrvatski napadač Marko Livaja bio je strijelac za AEK koji je u susretu 1. kola Lige za prvaka u grčkom prvenstvu na svom terenu odigrao 1:1 (0:0) protiv Panathinaikosa.

Livaja je u 75. minuti izjednačio na konačnih 1:1, a prethodno je Macheda doveo Panathinaikos u vodstvo.

Livaja je primio loptu na lijevoj strani kaznenog prostora, okrenuo se oko suparničkog igrača, napravio korak dva i onda lijevom nogom snažno potegao te pogodio dijagonalni kut gostujućeg gola.

Stipe ulazi u ring (Foto: Dnevnik.hr) Miočić objavio svoj povratak u oktogon, Cormier odmah reagirao: "Došlo je vrijeme! Tko je spreman?" divider

Livaji je to bio šesti ovosezonski prvenstveni pogodak, a odigrao je čitav susret za AEK koji je treći na ljestvici sa 52 boda, sedam više od četvrtog Panathinaikosa. AEK je propustio priliku preskočiti PAOK i doći na drugu poziciju koja vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka.

Josip Mišić je odigrao svih 90 minuta u 0:1 (0:1) domaćem porazu PAOK-a od Olympiakosa, kojim je praktički riješeno pitanje prvaka.

Vodeći Olympiacos sada ima 59 bodova, sedam više od PAOK-a.