Bravo, kapetane!

Pogledajte što je Arijan Ademi učinio po izlasku s terena: Dokazao da je pravi kapetan, a Boysi ga nagradili ovacijama

Kapetan je skupio snage za 76. minuta na terenu, a onda odradio i "šihtu" uz teren...

Kapetan Arijan Ademi bio je pod upitnikom za susret 5. kola Europa lige između Dinama i Genka, ali stisnuo je zube i odradio 76. minuta kad ga je zamijenio Amer Gojak pri rezultatu 1:1.

gol expired Dinamo poveo, Genk izjednačio: Modrima u Londonu bod dovoljan za drugo mjesto divider

Legendarni veznjak Modrih tek što je prešao aut-liniju okrenuo se prema travnjaku i počeo uzvikivati uopozorenja i korigirati suigrače te pokazao koliko znači Damiru Krznaru, odnosno dokazao da je doista njegova produžena ruka na terenu, a kad zatreba i u uz teren.

Može li Dinamo osigurati proljeće u Europskoj ligi?

Ukupno glasova:

Za svoje kapetansko ponašanje dobio je ovacije BBB-a pri izlasku, a po zamjeni još je neko vrijeme prije svlačionice ostao gledati utakmicu uz travnjak.

gol expired Kako su igrali: Četvorica Dinamovih igrača iznad prosjeka, oduševili džoker s klupe i mladi stoper divider

Inače, Ademiju je ovo bila jubilarna 90. utakmica za Dinamo u Europi. Bravo, kapetane...