Kalinić ni na klupi

Chelsea šokiran u Brightonu: Spektakularne škarice iranskog napadača

Nogometaši Aston Ville osvojili su sva tri boda slavljem 2-1 (2-0) na gostovanju kod Burnelyja, dok su Brighton i Chelsea odigrali 1-1 (0-1), u prve dvije utakmice 21. kola engleske Premier lige odigrane u srijedu.

Aston Villa je ključnu prednost stekla u prvom poluvremenu pogocima Weasleyja (27) i Grealisha (41). Do kraja dvoboja domaća momčad je uspjela samo smanjiti zaostatak golom Wooda (80). Hrvatski reprezentativni vratar Lovre Kalinić nije bio ni među pričuvama na gostujućoj klupi.

Sadio Mane (Foto: AFP) Real pokrenuo bombastičnu operaciju: Zidane želi veliku zvijezdu Liverpoola! divider

Chelsea je na gostovanju kod Brightona vodio do 84. minute pogotkom Azpilicuete (10). No, tada je iranski napadač Alireza Jahanbakhsh, koji je ušao u igru u 68. minuti, pokazao iznimnu snalažljivost te je 'škaricama' sa 11 metara pogodio donji desni kut za konačnih 1-1.

gol expired Bivši vratar Dinama teško nastradao u prometnoj nesreći divider

Vodeći Liverpool ima 55 bodova iz 19 nastupa. Leicester je drugi sa 42 boda iz 20 utakmica, a Manchester City je treći sa 41 bodom. Chelsea je na četvrtom mjestu sa 36 bodova iz 21 nastupa. Brighton i Burley imaju po 24 boda i zauzimaju 13. i 14. mjesto na ljestvici Premier lige, na kojoj je Aston Villa sa 21 bodoma privremeno skočila na 16. poziciju i pobjegla iz zone ispadanja.

gol expired Barcine legende odvele ambiciozni klub do prvog velikog trofeja divider

Prvog dana 2020. na rasporedu je još sedam od preostalih osam utakmica 21. kola, a sastaju se:

Newcastle - Leicester, Southampton - Tottenham, Watford - Wolverhampton (16.00 sati), Manchester City - Everton, Norwich - Crystal Palace, West Ham - Bournemouth (18.30) i Arsenal - Manchester United (21.00). Kolo će u četvrtak zaključiti Liverpool i Sheffield United (21.00) na Anfieldu.

gol expired Počela je olimpijska godina: Pogledajte sportski raspored 2020., siječanj nudi totalni show divider