"volite svoje roditelje"

Nestao s terena posljednjih mjeseci, ali je zato pokazao majci gdje joj je mjesto

Paul Pogba objavio je video s majkom koji je u 24 sata sakupio šest milijuna pregleda.

Veznjak Manchester Uniteda i svjetski prvak s Francuskom Paul Pogba objavio je video na svojem Instagramu koji je u manje od 24 sata sakupio gotovo šest milijuna pregleda. Na videu su on i njegova majka, kojoj bez milosti i podmuklo gura loptu kroz noge.

"Kad ti mama kaže da je prije tebe igrala nogomet", napisao je Pogba u svojoj objavio i dodao:

gol expired Čovjek zbog kojeg je Kukoč izvisio gospodski priznao: ''Neugodno mi je, Toni je trebao biti tamo'' divider

"Volite i provodite vrijeme sa svojim roditeljima prije nego napuste ovaj svijet. #no mercy (bez milosti)."

Francuska zvijezda bila je jedna od glavnih zvijezda Mundijala u Rusiji, gdje je Francuska s 4:2 slavila u finalu protiv Hrvatske. Pogba je postigao treći pogodak u finalu (za 3:1) s kojim su trikolori praktički prelomili susret.

Podsjetimo, Francuska je povela s 1:0 autogolom Mandžukića, izjednačio je Peršić, a sedam minuta prije kraja Griezmann je izjednačio s bijele točke nakon nesretnog igranja rukom u našem kaznenom prostoru.

Početkom nastavka Pogba i Mbappe su odveli Francusku do nedostižnih 4:1, a poraz je ublažio Mandžukić 20 minuta prije kraja.

gol expired Neymar više nije perolaki mršavac: Pogledajte kako se Brazilac u karanteni isklesao! divider