MAJSTOR

Pašalićeva utakmica sezone: Golovima donio pobjedu Atalanti u borbi za Ligu prvaka

Za goste je cijeli susret igrao Martin Erlić.

U susretu 27. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je pobijedila Speziju sa 3:1 uz dva gola hrvatskog reprezentativca Maria Pašalića.

Hrvatski veznjak je zabio golove za 1:0 i 3:0 u 53. i 73. minuti, a među strijelce se upisao i Luis Muriel u 55. minuti.

Za goste je zabio Roberto Piccoli osam minuta prije kraja.

Pašalić je igrao do sudačke nadoknade, dok Boško Šutalo nije nastupio zbog ozljede. Za goste je cijeli susret igrao Martin Erlić.

gol expired Zlatko Horvat objasnio zašto su Kauboji poraženi: "Ne možemo igrati svih 60 minuta onakvu obranu" divider

U prvom susretu ovoga kola Lazio je pobijedio Crotone sa 3-2 upisavši prvu pobjedu zadnja tri kola.

Lazio je vodio 1:0 i 2:1, no Crotone je oba puta dostizao zaostatak. Međutim, gosti se nisu uspjeli i treći put vratiti nakon što je Felipe Caicedo u 84. minuti zabio za 3-2.

Golove za rimski sastav zabili su i Sergej Milinković-Savić (14), te Luis Alberto (39), dok je oba gola za Crotone postigao Simeon Nwankwo (29, 50-11m).

gol expired Izbornik Horvat uoči ključne utakmice: "Crna rupa jako brine, ali veseli jedna stvar" divider

Vodi Inter sa 62 boda, Milan je drugi sa 56 bodova, dok Juventus i Atalanta imaju po 52 boda.

Lazio je šesti na ljestvici sa 46 bodova, dok je Crotone i dalje posljednji sa 15 bodova, sedam manje od zone spasa.