Bolan poraz

VIDEO Pašalić promašio najstrožu kaznu u posljednjim minutama, Srbin zaustavio Vatrenog

Mario Pašalić nije uspio iskoristiti penal za Atalantu u šestoj minuti sudačke nadoknade na gostovanju protiv Torina.

Mario Pašalić (Foto: Afp)

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić nije uspio iskoristiti kazneni udarac za Atalantu u šestoj minuti sudačke nadoknade na gostovanju protiv Torina pa je domaći sastav uspio sačuvati pobjedu od 2:1 (1:1).

Retegui je u 26. minuti doveo Atalantu u prednost, samo pet minuta potom Ilić je poravnao, da bi Che Adams u 50. minuti doveo domaće u prednost. Duboko u sudačkoj nadoknadi gosti su dobili priliku osvojiti bod iz kaznenog udarca, ali vratar Torina Milinković-Savić obranio je udarac Pašalića.

Pašalić je odigrao čitav susret za Atalantu koja je ostala na tri boda, dok je Borna Sosa igrao za Torino, koji sada ima četiri boda, od 78. minute. Nikola Vlašić zbog ozljede mišića nije konkurirao za nastup.

Istovremeno su Fiorentina i Venezia igrale 0:0. Marin Šverko odigrao je čitav susret za Veneziju kojoj je ovo prvi bod u novoj sezoni, dok je Josip Brekalo ostao na klupi Fiorentine koja ima dva boda iz dva kola. Marin Pongračić zbog crvenog kartona u prošlom kolu nije imao pravo nastupa za Fiorentinu.

Pogledajte Pašalićev promašeni penal OVDJE.

Tablica Serie A:

Standings provided by Sofascore

Očevici huliganskog obračuna Armade i Torcide VIDEO Svjedoci huliganskog obračuna kod čvora Vrata: "Uletjeli su u selo i pokušali ući u kuće, objekte..." divider

Marko Livaja VIDEO Pogledajte gol kojim je Istra šokirala Hajduk u prvoj minuti, Livaja vratio stvari na početak divider

Moises Caicedo VIDEO Chelsea se iskalio na Wolvesima: Ljepotica Palmera, zamalo tučnjava zbog Caicedove ozljede divider

Prati nas na Instagramu!
UŽIVO HRVATSKA - KUBA: Vatreni love osminu finala Svjetskog prvenstva u futsalu

Smjena na Maksimiru! ⚽️

Tko će biti novi trener Dinama?✅️
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽