sadržajna utakmica

VIDEO Chelsea se iskalio na Wolvesima: Ljepotica Palmera, zamalo tučnjava zbog Caicedove ozljede

Chelsea je s 6:2 nadigrao Wolverhampton u 2. kolu Premier lige.

Moises Caicedo (Foto: Afp)

Nogometaši Chelseaja u susretu su 2. kola engleskog prvenstva ostvarili prvu ovosezonsku pobjedu svladavši kao gosti Wolverhampton Wanderers sa 6-2 (2-2).

U prvom poluvremenu Chelsea je dva puta dolazio u vodstvo golovima Jacksona (3) i Palmera (45), no domaći su uspijevali poravnati preko Matheusa Cunhe (28) i Stranda Larsena (45+6), no u drugom poluvremenu je Madueke (49, 58, 63) s tri gola odveo Chelsea do nedostižnih 5-2 da bi Joao Felix (80) postavio konačni rezultat.

Pogledajte gol Palmera OVDJE

Pogledajte Caicedovu ozljedu OVDJE

U drugom susretu igranom u isto vrijeme Bournemouth i Newcastle United su podijelili bodove odigravši 1-1. Tavernier (37) je doveo domaće u prednost, a izjednačio je Gordon (77).

U zadnjoj utakmici nedjeljnog programa Liverpool je svladao Brentford sa 2-0 (1-0).

Strijelci su bili Diaz (13) i Salah (70).

Liverpool se ovom pobjedom pridružio Manchester Cityju, Arsenalu i Brightonu na vrhu ljestvice sa po maksimalnih šest bodova. Brentford je 12. s tri boda.