Ispisali povijest

Ovo se Man Unitedu nije dogodilo 66 godina: Rekordna pobjeda Liverpola u Kazalištu snova, razočarani navijači napustili stadion

Do sada najveću pobjedu na Old Traffordu "Redsi" su ostvarili u ožujku 2009. kada su pobijedili sa 4-1.

U najvećem derbiju engleskog nogometa Liverpool je na Old Traffordu deklasirao Manchester United sa 5-0 ostvarivši rekordnu pobjedu u "Kazalištu snova".

Do sada najveću pobjedu na Old Traffordu "Redsi" su ostvarili u ožujku 2009. kada su pobijedili sa 4-1. Večeras su već nakon 50 minuta igre imali 5-0, a od 61. minute i igrača više, no "stali su na loptu".

gol expired Liverpool razbio i ponizio Manchester United: Pukla petarda na Old Traffordu, Ronaldo poludio i krvnički nasrnuo na Jonesa divider

Posljednji put United je kod kuće izgubio sa 0-5 prije 66 godina od Manchester Cityja.

"Redsi" su već u prvom poluvremenu zabili četiri gola i već tada ispisali povijest. Naime, nikada u povijesti United na svom travnjaku u prvom poluvremenu nije primio četiri gola.

Navijači Manchester Uniteda bili su jako razočarani. Počeli su napuštati stadion već na poluvremenu i tijekom drugog dijela. To se dugo nije dogodilo. Poruka je jasna.