KAKAV MAJSTOR!

Ovako dobrog mladog igrača HNL dugo nije vidio: Pogledajte golčinu Biuka u dresu Hajduka

Ima tek 18 godina, ali Stipe Biuk igra čudesno u HNL-u.

Hajduk je u sklopu 34. kola ugostio Goricu na Poljudu i već na poluvremenu vodio 4:0. Redom su zabijali: Vušković, Livaja, Kačaniklić i Biuk.

Mario Vušković je na meti Torina, klubovi se dogovaraju oko cijene, a golčina iz slobodnog udarca sigurno će podići njegovu cijenu.

gol expired Četiri pogotka u mreži Gorice: Hajduk sve riješio u 45 minuta na pogon mladog Biuka divider

Glavna priča dana je ipak Stipe Biuk, mladi 18-godišnji Splićanin je dijete Hajduka. U drugoj dijelu sezone počeo je igrati za prvu momčad, a zahvaljujući sjajnim predstavama u zadnjih nekoliko susreta uspio se ustaliti u prvih 11.

Biuk je zabio za 4:0 svoj drugi gol u HNL-u u karijeri. Splićanin se u Messijevom stilu othrvao čuvarima, izludio ih driblinzima i fantastično pogodio pored nemoćnog Banića, golmana Gorice. Bio je to jedan od najboljih golova u HNL-u ove sezone, a ovakva majstorija se ne viđa često i dalje od Hrvatske.

gol expired Torino za Vuškovića ponudio smiješan iznos, Hajduk traži puno više divider

Stipe Biuk je tek prije nekoliko mjeseci ušao među profesionalce, a već je pokazao da je najveći talent Bijelih uz Vlašića unazad puno godina.

Vuškovićev i Biukov gol možete pogledati OVDJE.