Zabio Lovrić

Osijek upisao četvrtu uzastopnu pobjedu, vratnica spriječila preokret Rijeke

Osijek je svladao Universtateu Cluj s 1:0, a Rijeka je odigrala 1:1 protiv Brava.

Nogometaši Osijeka pobijedili su Universtateu Cluj s minimalnih 1:0, a jedini pogodak na utakmici zabio je Kristijan Lovrić s bijele točke.

To je četvrta pobjeda osječkog sastava u isto toliko odigranih susreta, a čak treća da nisu primili pogodak na pripremama za narednu sezonu.

Prvu prigodu na utakmici imali su Osječani preko Mije Caktaša, ali njegov udarac ukrotio je vratar rumunjske momčadi. U 40. minuti susreta zaprijetili su i Rumunji iz brze kontre, a siguran pogodak spriječio je Mile Škorić.

U 70. minuti dvoboja Lovrić je zabio za, pokazat će se kasnije, konačnih 1:0 s bijele točke.

Alen Halilović Senzacionalni transfer na pomolu: Alen Halilović se vraća u hrvatski nogomet? divider

Za kraj dodajmo da su nogometaši Rijeke odigrali 1:1 sa slovenskim Bravom u prijateljskom susretu igranom na pripremama u Kranjskoj gori.

Karrica je zabio za izjednačenje u 84. minuti susreta, a mogli su Riječani do pobjede, i to u 90. minuti, ali udarac Hodže odsjeo je na vratnici.