GOLČINA

Pogledajte jedan od najboljih Vlašićevih golova u karijeri: Vratar nije imao šanse

Vlašić dominira u ruskom prvenstvu. Iskazao se golčinom protiv Zenita.

U sklopu trećeg kola ruskog prvenstva Zenit je na svom stadionu pobijedio CSKA s 2:1. Kod Zenita je svih 90 minuta odigrao Dejan Lovren, koji je odmah po dolasku zauzeo mjesto u prvih 11 ruskog velikana.

S druge strane najbolji igrač gostiju bio je Nikola Vlašić, sjajni hrvatski veznjak igrao je do 81. minute, a u 26. minuti izveo je pravu majstoriju, prevario je nekoliko igrača Zenita i savršeno pogodio pored nemoćnog golmana Zenita za 1:1., no igrači moskovskog kluba nisu mogli do preokreta. Za pobjedu Zenita zabio je Azmoun, svoj drugi gol na utakmici.

gol expired Messi nije htio dati dres Daviesu: Igrač Bayerna požalio se novinarima divider

Vlašić je najbolji igrač CSKA i jedan od najboljih u cijelog ligi

Bivši igrač Hajduka dominira u Rusiji, prošle sezone upisao je 12 golova i pet asistencija u ruskom prvenstvu. Hrvatski reprezentativac na meti je mnogih europskih velikana, najviše ga se povezivalo s Napolijem.

gol expired Filip Bradarić pozitivan na koronavirus: Cagliari prekinuo pripreme divider

Vlašić prema Transfermarktu vrijedi 22 milijuna i to niti jednom velikom klubu neće biti problem izdvojiti za klasu od igrača poput Vlašića, koji će u budućnosti biti vođa hrvatske nogometne reprezentacije.