TU JE BILO SVEGA

VIDEO Nezapamćeni kaos u velikom europskom derbiju: U 97. minuti poništen pogodak za 2:0 pa dosuđen kazneni udarac na drugoj strani

U nestvarnim okolnostima završen je najveći češki derbi, susret gradskih rivala Slavije i Sparte.

Igrači Sparte i sudac (Foto: Profimedia)

Praški velikani Sparta i Slavija krenuli su u novu sezonu češke Fortuna lige u otvorenom boju, gdje se nalaze na vrhu s jednakim brojem bodova. Tako je ostalo i nakon današnjeg međusobnog susreta.

Željko Sopić Sopić: ''Pobijedili smo jer smo imali ono što imaju muški među nogama. Galešić? Pa i portira je prošao'' divider

No, u jednom trenutku su igrači i navijači prošlosezonskog viceprvaka, Slavije, bili uvjereni da imaju veliku pobjedu. Ipak, na kraju je došlo do podjele bodova.

Umjesto 2:0 -> 1:1

I to u nevjerojatnoj maniri. Naime, Slavia je u 97. minuti odigrala kontru, koju je njihov napadač završio pogotkom za 2:0 i veliko slavlje na tribinama. No, onda se javio VAR i poništio pogodak.

No, ne samo to. Pogodak je poništen jer je akcija krenula tako da je Slavia oduzela loptu nakon što je njihov nogometaš igrao rukom u kaznenom prostoru. Tako je umjesto pogotka za 2:0 dosuđen kazneni udarac za Spartu.

Bad Blue Boys tijekom prošle skupštine VIDEO Pred nama je nova skupština Dinama, Zorić najavio da bez njegove podrške kvoruma neće biti divider

Siguran izvođač bio je Lukáš Haraslín te je utakmica završila rezultatom 1:1.

Što se to točno dogodilo, pogledajte OVDJE.