Liverpool trlja ruke

City prosuo nove bodove, dvije čudesne golčine obilježile sjajan susret

Manchester City odigrao je 2:2 kod Newcastlea i napravio dodatni korak unazad u pokušaju obrane naslova prvaka.

Newcastle je otkinuo bod prvaku Manchester Unitedu i učinio Liverpoolu veliku uslugu u pokušaju da osvoji prvi naslov još od 1990. godine. City je dva puta vodio, ali se Newcastle oba puta uspio vratiti.

gol expired Ždrijeb za EURO 2020: Hrvatska saznala grupu, otvara 14. lipnja s Engleskom na Wembleyju! divider

Sterling je doveo goste u vodstvo u 22. minuti nakon odličnog snalaženja na malom prostoru. Stvorio si je priliku za udarac i nebranjeno pogodio dijagonalni kut gola.

Samo tri minute kasnije odlično je pogodio i Jetro Willems za poravnanje rezultata i oduševljenje domaćih navijača.

gol expired Real slavio na teškom gostovanju, suparnički navijači skandirali Luki Modriću divider

Rezultat se nije mijenjao do 82. minute kada je Kevin De Bruyne odapeo izvan šesnaesterca i od grede zakucao loptu u mrežu za 2:1.

Činilo se da je City prelomio utakmicu, no Newcastle je imao drugačijih planova. Atsu je izveo korner tako da je poslao rolicu na 20-ak metara od gola, a tamo ju je unutarnjim dijelo kopačke u suprotni kut završio Shelvey.

Domaćim pobjedom protiv Brightona Liverpool ima priliku pobjeći Cityju na velikih 11 bodova prednost.

gol expired Snimke svlačionice Barcelone nakon 4:0 poraza kod Liverpoola: Pogledajte ta izbezumljena lica divider