Baš pred početak

VIDEO Taman se utakmica trebala nastaviti, a onda su svi na Maksimiru uzeli telefone u ruke

S 1:1 se i otišlo na poluvrijeme, a pred sami početak viđene su stvarno sjajne scene na Maksimiru.

Nogometaši Hrvatske i Škotske igrali su na Maksimiru dvoboj Lige nacija.

Vatreni su primili gol nakon nespretne pogreške Luke Sučića, no golom Igora Matanovića brzo smo se vratili u utakmicu.

S 1:1 se i otišlo na poluvrijeme, a pred sami početak viđene su stvarno sjajne scene na Maksimiru. Preko 20 tisuća navijača upalilo je svoje bljeskalice na mobitelima i zaplesalo uz hit Baby Lasagne.

U videu iznad članka pogledajte kako je to izgledalo.

Pogreška Sučića prije gola Škota VIDEO Pogledajte kako su Škoti poveli poslije pogreške Luke Sučića divider

Pogodak Matanovića, prvi za Hrvatsku VIDEO Pogledajte prvijenac Igora Matanovića u dresu Hrvatske divider

Andrej Kramarić i Igor Matanović VIDEO Hrvatska pobijedila Škotsku nakon preokreta, VAR spasio Vatrene u posljednjim sekundama! divider

Prati nas na Instagramu!
🗣: "Moramo biti bolji. Pobijedili smo, ali Hrvatska mora bolje." 🇭🇷💪

📸: Ranko Suvar/CROPIX
Modrić je do sada dijelio drugo mjesto sa svojim bivšim suigračem iz Real Madrida, Španjolcem Sergiom Ramosom s po 180 nastupa. Međutim, večerašnjim 181. nastupom u hrvatskom dresu, probio se na drugo mjesto vječne ljestvice europskih igrača. Na vrhu ostaje Cristiano Ronaldo s 214 nastupa u dresu Portugala.