napali policiju i navijače

Gospodo Nijemci, dakle sramota! Doputovali u Englesku kako bi kreirali kaos!

Kakav to mozak putuje iz Njemačke u Englesku samo kako bi se potukao na tribini s policijom i domaćim navijačima u prijateljskoj utakmici?

Veliku sramotu na njemački nogomet i navijače u njemu navukli su huligani Hannovera 96, koji su prekinuli PRIJATELJSKU utakmicu protiv engleskog Premierligaša Burnleyja u Engleskoj. Nekoliko stotina huligana njemačkog kluba odlučilo je otputovati u Englesku i "bodriti" svoju momčad u prijateljskom susretu, no umjesto toga su se potukli s tamošnjom policijom i domaćim navijačima.

Scene u nastavku uistinu su neshvatljive, pogotovo jer je riječ o prijateljskoj utakmici između dva kluba koji nemaju nikakvo rivalstvo!

Kakav to mozak putuje iz Hannovera u Burnley samo kako bi za vrijeme prvog poluvremena izazvao prekid sramotnim ponašanjem?

Sudac je, naravno, prekinuo utakmicu pri vodstvu Burnleyja 1:0 i poslao igrače obje momčadi u svlačionicu. Susret nije nastavljen.