slažete li se?

Navijači Dinama šokirani: ''Ovo je najteži kraj utakmice u povijesti''

Dinamovi navijači bili su razočarani nakon šokantnog kraja utakmice.

Navijač Dinama (GOL.hr)

Mislili smo kako će ovo biti povijesna utakmica Dinama zbog velike pobjede u Ligi prvaka koja bi Modre gurnula pred vrata osmine finala, no na kraju će u povijest UĆI zbog najšokantnije završnice.

Modri su imali 3:1 do 93. minute i uspjeli su prokockati tu veliku prednost. Tragičar Šahaara iz prošle utakmice, vratar Pjatov, ovaj put je izborio 11-erac U 95. minuti za veliki bod Ukrajinaca koji ih je gurnuo ispred Dinama na ljestvici.

Nakon utakmice smo razgovarali s navijačima Dinama na Maksimiru. Jedni su bili ljuti na suce, drugi na igrače. Pogledajte u videu što se rekli reporteru Nove TV Milanu Stjelji.

gol expired Bjelica poludio na suđenje: "VAR je obično s....! Ukinite ga, to je obični cirkus!" divider

gol expired Petković vidno utučen, ali ne gubi nadu: "Zaslužili smo više. Ne kalkuliramo, idemo utakmicu po utakmicu" divider

Je li sudac oštetio Dinamo protiv Šahtara?