U zoni ispadanja

Nastavlja se crni niz Ajaxa: Ovo im se nikad nije dogodilo u povijesti

Ajax se spustio u zonu ispadanja na prvenstvenoj tablici.

Ajax (Foto: Afp)

Nastavlja se crni rezultatski niz Ajaxa. Šokantnim porazom od Utrechta (4:3) pali su na pretposljednje mjesto prvenstvene tablice.

Bila je to fantastična utakmica za gledatelje, domaćini su na poluvremenu imali minimalno vodstvo (1:0), a onda je uslijedila luda golijada. Kopljanici su uspjeli preokrenuti na 2:3, no onda se dogodio potpuni raspad amsterdamske momčadi.

Utrecht - Ajax Kaotičan poraz Ajaxa: Sosa upisao dvije asistencije u dvije minute, Šutalo grubo pogriješio! divider

U sudačkoj nadoknadi, nakon velike pogreške Josipa Šutala, Utrecht je zabio za 4:3 i velika tri boda.  Time se nastavio negativan niz amsterdamske momčadi, a po prvi put u 120 godina postojanja nisu uspjeli slaviti u osam uzastopnih utakmica.

Teški su ovo dani za nizozemskog velikana, ali i trojicu Hrvata koji su ovog ljeta stigli u Amsterdam, Šutala, Sosu i Medića...