maestro!

Modrić sjajnim potezom vratio zvijezdu od 70 milijuna u juniore: Pogledajte tunel o kojem se priča

Modrić ne posustaje ni s 35 godina.

Real Madrid uspio je iščupati bod u zadnjem susretu 25. kola španjolskog prvenstva protiv Real Sociedada, s kojim je u ponedjeljak kod kuće odigrao 1:1.

Iako su igrači Zinédinea Zidana dominirali u prvom poluvremenu, Real Sociedad poveo je u 55. minuti pogotkom Cristiana Portua. Izjednačenje i bod Kraljevskom klubu donio je u 89. minuti Vinicius. Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je do 76. minute.

gol expired Upozorenje za Dinamo uoči Tottenhama: Mourinho trlja ruke i proziva novinare, "pijani milijunaš" vraća se na veliku scenu divider

Modrić ne posustaje

Sjajni hrvatski veznjak i s 35 godina drži konce Realove igre te ove sezone ne propušta nijednu utakmicu. No Modriću godine ništa ne predstavljaju, on i dalje oduševljava navijače i suigrače svojim predstavama na terenu.

Sinoćnjim potezom dobio je brojne pohvale navijača Reala na društvenim mrežama. Naime, Modrić je u jednoj akciji gurnuo loptu kroz noge Mikelu Oyarzabalu, 23-godišnjoj španjolskoj zvijezdi od 70 milijuna eura.