Veliki madridski derbi

Modrić raspametio Realove navijače majstorskim potezom: Hrvatski kapetan zavrtio Atleticove ratnike

Modrić je odigrao ključnu rolu u akciji kod drugog gola Real Madrida...

Luka Modrić (Foto: Afp)

Real je pobijedio Atletico 2:1 na Metropolitanu u derbiju 6. kola La Lige. Kraljevi su poveli golom Rodryga u 18. minuti. Asistent je bio Tchouameni.

Igrači Real Madrida slave pogodak protiv Atletica Real srušio Atletico na Metropolitanu: Modrić odigrao sjajan pas i pripala mu velika čast divider

U 36. minuti Real je poveo 2:0. Strijelac je bio Federico Valverde, no glavninu posla obavili su Luka Modrić i Vinicius.

Rodrygo je na sredini terena vratio loptu hrvatskom kapetanu, koji je potom odigrao  sjajan dupli pas s Viniciusom izbacivši ga u prazan prostor.

Hitronogi Brazilac sjurio se prema vratima Atletica po lijevoj strani, gađao je bliži kut, no pogodio je vratnicu. Natrčao je Valverde i pospremio loptu u mrežu.

gol expired Napoli šokirao Milan na San Siru i preuzeo vrh ljestvice Serie A divider

Real je poveo 2:0 i bilo je jasno da će Atletico to jako teško preokrenuti.

Ipak, Hermoso je smanjio na 2:1 u 83. minuti i ušlo se u infarktnu završnicu, no Realova obrana je izdržala.

Inače, Modriću je u 445. utakmici za Real pripala velika čast da u čuvenom madridskom derbiju ponese kapetansku traku.