Bravo!

VIDEO Mladi dinamovac zablistao na posudbi, za 120 sekundi zabio dva pogotka

Bartol Barišić, 19-godišnji nogometaš Dinama zabio je četiri gola za Domžale u sedam nastupa.

Bartol Barišić, mladi nogometaš Dinama na posudbi u Domžalama zabio je dva pogotka u visokoj pobjedi nad Goricom (5:1) u sklopu 15. kola slovenske Prve lige.

Povele su Domžale pogotkom Franka Kovačevića, bivšeg napadača Hajduka i Rijeke u 40. minuti, a na 2:0 povisio je Žiga Repas.

Isti igrač zabio je za 3:0 u 46. minuti, a dašak nade gostima je donio Miroslav Iličić u 84. minuti susreta, a onda je na scenu stupio Barišić.

Samo mu je 120 sekundi trebalo da zabije dva pogotka i potvrdi visoku pobjedu svoje momčadi. Barišić je ove sezone upisao sedam nastupa i čak četiri pogotka u dresu slovenskog prvoligaša.

Dva pogotka Barišića možete vidjeti OVDJE.

Ovom pobjedom Domžale su zauzele peto mjesto sa 22 boda, a Gorica je na devetom mjestu s 11 bodova.