nije zadovoljan

Mislav Karoglan nakon šokantnog poraza: ''Da smo zabili penal...''

Mislav Karoglan komentirao je bolan poraz protiv Lokomotive.

Mislav Karoglan (Foto: Ante Cizmic/Cropix)

Nogometaši Lokomotive još su jednom ove sezone bili kobni po sastave sa samog vrha ljestvice, ovaj put su na Poljudu pobijedili Hajduk 2:1 (10) u ogledu 27. kola HNL-a.

Junak pobjede Lokomotive bio je Robert Mudražija koji je postigao oba pogotka za goste, u 26. i 60. minuti.

Mislav Karoglan nakon debakla na Poljudu komentirao je utakmicu.

''Ovo su bodovi na koje smo računali. Dobro smo ušli u utakmicu. Kontrolirali smo posjed. Diallo? Bio je potpuno van utakmice. Crveni karton nam je bio šok.

Marko Livaja VIDEO Kamere uhvatile trenutak ludila Marka Livaje! Pogledajte što je napravio Mudražiji divider

Ono što mogu zamjeriti je gol iz kornera, ne može lopta tako proći kroz pet metara. Početkom drugog poluvremena smo stiskali. Drugi ključan moment je bio penal. Da smo zabili imali bi otvorenu utakmicu. S igračem manje nemam što zamjeriti. Imali smo deset udaraca na gol, 60% posjeda - rekao je Karoglan, a zatim dodao:

''Prvih 20 minuta smo ih maksimalno kontrolirali. Vidio sam da smo raspoloženi na lopti. Da je bilo 11 na 11 siguran sam da bismo pobijedili. Puno sam lošijih utakmica vidio od Hajduka.''

Moramo pobijediti sve do kraja. Oba faula su bila. Gledaš utakmice, ovdje se progleda, negdje ne...Znam o čemu pričam, ali nije bitno.

Mislite li da bi Hajduk sa svih devet pobjeda mogao postati prvak?

''Da!'', kratko je odgovorio trener Bijelih.