vraća li se u staru formu?

Marko Pjaca majstorski zabio za Genou, primanje lopte će vas oduševiti

Novi gol Marka Pjace u Italiji.

U zadnjoj utakmici 10. kola talijanskog prvenstva Fiorentina i Genoa su u Firenci odigrale neriješeno 1:1, a hrvatski nogometaš Marko Pjaca bio je strijelac za Genou.

Prvi pogodak na utakmici u 89. minuti za vodstvo gostujuće momčadi zabio je Pjaca koji je u igru ušao u 65. minuti nakon izlaska Shomurodova. No, Fiorentina uspijeva izjednačiti u sudačkoj nadoknadi, a strijelac je Milenković.

gol expired Kramarić asistirao u važnoj pobjedi Hoffenheima koji se polako diže na ljestvici divider

Hrvatski napadač majstorski je primio loptu za svoj treći gol ove sezone u Serie A.

Pjaca je igrao kod Zlatka Dalića na Svjetskom prvenstvu, čak je nastupio i u velikom finalu protiv Francuske, ali nakon Rusije Dalić ga nije zvao u reprezentaciju zbog ozljeda i loše forme.

Marko Pjaca je igrač koji sigurno zaslužuje novu priliku u hrvatskom dresu, a novim golovima bi se nametnuo Daliću za Euro, njegovo treće veliko natjecanje u karijeri.

gol expired Gorica eliminirala Lokomotivu i otišla u četvrtfinale Kupa, pogledajte druge parove osmine finala divider

Napadač Juventusa na posudbi igrao je i na Euru 2016.

Pjacin gol pogledajte OVDJE.

Fiorentina se nakon deset kola nalazi na 17. mjestu sa devet bodova, dok je Genoa na 19., predzadnjem, mjestu sa šest bodova. Vodeći je Milan sa 26 bodova.