Bravo!

Kramarić asistirao u važnoj pobjedi Hoffenheima koji se polako diže na ljestvici

Jedini gol za Ausgburg zabio je Caligiuri u 31. minuti.

U zadnjoj utakmici desetog kola njemačkog prvenstva Hoffenheim je kod kuće sa 3:1 pobijedio Augsburg.

Dvostruki strijelac za Hoffenheim bio je Grillitsch koji je prvi put zatresao suparničku mrežu u 17. minuti, a drugi put u 46. minuti - i Bebou u 50. minuti.

gol expired Kek prokomentirao ždrijeb kvalifikacija: "Hrvatska će biti posebna atrakcija naše skupine" divider

Hrvatski nogometaš Andrej Kramarić, koji je asistrao Bebouu kod trećeg pogotka, odigrao je cijeli susret za Hoffenheim.

Kramarić se vratio u prvi sastav nakon ozljede i koronavirusa, a trenutno ima sedam golova u Bundesligi i jedan je od najboljih napadača lige.

gol expired Hrvatsku čekaju tri utakmice u tjedan dana u ožujku, a kvalifikacije su nikad kraće divider

Hoffenheim je ovom pobjedom došao na deseto mjesto s 12 bodova.