Komična pogreška

VIDEO Pašalić ukrao loptu golmanu i zabio za preokret Atalante

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić krenuo je od prve minute za Atalantu.

Mario Pašalić (Foto: Afp)

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić zabio je pogodak za Atalantu u susretu 36. kola talijanske Serie A protiv Verone.

Gosti su poveli pogotkom Lazovića u 11. minuti susreta, a deset minuta kasnije Zappacosta je poravnao na 1:1. S tim se rezultatom otišlo na odmor, a onda je Vatreni zabio za preokret, i to na nevjerojatan način.

Nikola Moro VIDEO Bivši dinamovac ušao u igru i odmah asistirao s polovice terena divider

Pritiskao je hrvatski nogometaš posljednju liniju gostujućeg sastava, vratili su loptu sve do vratara Montipa, kojem je Pašalić ukrao loptu i pospremio je u mrežu.

Na 3:1 povećao je Hojlund pogotkom u 62. minuta. Hrvatski nogometaš je igrao do 77. minute susreta.