breaking news !: UŽIVO Grbin: "Šeparović misli da vlast pripada njemu"
Lukino remek-djelo

Modrićeva statistika u derbiju postala je viralna: "Ovako igra tip od '50 godina'? Čudesno!"

Luka Modrić bio je sjajan svih 120 minuta gradskog derbija Real Madrida i Atletica (3:1).

Luka Modrić (Foto: Afp)

Hrvatski kapetan Luka Modrić odigrao je u pobjedi Real Madrida protiv gradskog rivala Atletica vjerojatno svoju najbolju utakmicu poslije Svjetskog prvenstva.

Tamošnji mediji oduševljeni su njegovim učinkom u tih 120 minuta na terenu, uostalom kako i neće biti kad je njegov čudesan potez bio katalizator preokreta Kraljevskoga kluba.

Luka Modrić VIDEO Pogledajte kako je Luka doveo u red svojeg suigrača: "Papa Modrić" divider

Lukina fantastična asistencija donijela je izjednačenje koje su u produžetku Kraljevi potvrdili s dva gola za prolazak među četiri najbolja, a Modrić je unatoč svojim godinama dirigirao igrom Reala svih 120 minuta.

Njegova statistika postala viralna

Njegova statistika na tom susretu postala je viralna, a mnogi navijači šale se na račun neuništivosti hrvatskog veznjaka.

"Ovako igra tip od '50 godina'? Čudesno!" napisao je jedan navijač na društvenim mrežama.

De Paul, Modrić i Griezmann Real u produžetku srušio Atletico: Modrić asistirao, Rodrygo zabio fantastičan gol divider

Jasno je i zašto, uz sjajnu asistenciju za povratak Reala u utakmicu imao je 135 dodira s loptom, a od njegovih 117 pokušaja dodavanja samo sedam nije otišlo na predviđenu adresu.

Preciznosti dodavanja od 94 posto dodao je četiri ključna dodavanja, deset osvojenih lopti i stopostotan učinak u dva duela u kojima se našao. Svemu tome dodao je i tri ukradene lopte.