Pokupio lovorike

Lovro Majer zasjenio Mbappea i Neymara: Proglašen najboljim igračem kola u Francuskoj

Lovro Majer je postigao dva pogotka u pobjedi Rennesa nad St. Etiennom.

Lovro Majer (Foto: Afp)

Ovog vikenda nogometaši Rennesa pobijedili su St. Etienne (2:0) u 35. kolu Ligue 1, a hrvatski nogometni reprezentativacLovro Majer odigrao je utakmicu iz snova.

Zabio je dva pogotka, po jedan u svakom poluvremenu, i tako doveo svoju momčad na samo tri boda od drugoplasiranog Marseilla.

Posebno treba izdvojiti pogodak u 41. minuti kada je Majer u trku primirio loptu prsima i iz prve je pospremio u suparničku mrežu. Sjajan potez hrvatskog veznjaka možete vidjeti OVDJE.

Sjajna predstava hrvatskog veznjaka nije prošla nezapaženo. Štoviše, proglašen je najboljim igračem 35. kola francuskog nogometnog prvenstva i tako nadmašio PSG-ove zvijezde - Kyliana Mbappea i Neymara.

Team of the Week provided by SofaScore LiveScore

Također, ugledni francuski list L'Equipe uvrstio je Majera u najbolju momčad 35. kola Ligue 1. Dali su mu ocjenu osam, kao i Neymaru, Mbappeu, Simonu te srpskom vrataru Rajkoviću.