Pogledajte asistencije

VIDEO Dvojica u subotu, dvojica u nedjelju: Majer i Pašalić nastavili sjajan vikend Vatrenih asistenata

Poslije Sose i Perišića u subotu, Majer i Pašalić bili su asistenti u nedjelju.

Lovro Majer (Foto: Afp)

Nogometaši Rennesa u 13. kolu francuskog prvenstva došli su do osme ovosezonske pobjede svladavši pred svojim navijačima Montpellier sa 3-0 (2-0).

Rennes je poveo u 15. minuti, kad je hrvatski reprezentativac Lovro Majer ubacio iz slobodnog udarca, a glavom loptu u mrežu poslao Martin Terrier. Samo osam minuta poslije Arnaud Kalimuendo je pogodio za 2-0. Konačnih 3-0 postavio je Amine Gouiri u 85. minuti.

gol expired VIDEO Perišić ušao u igru i namjestio gol u pobjedi Tottenhama, težak poraz Chelseaja divider

Lovro Majer je odigrao cijelu utakmicu za Rennes, a u 84. minuti je zaradio i žuti karton.

Vodeći PSG ima 35 bodova, pet više od drugoplasiranog Lensa. Po 27 bodova imaju Rennnes i Lorient.

Lovrinu asistenciju pogledajte OVDJE.

Pašalić namjestio gol protiv Empolija

Nogometaši Atalante pobijedili su u 12. kolu Talijanske lige u gostima Empoli s 2-0 i probili se na drugo mjesto, dok je Mario Pašalić asistirao za drugi gol.ž

Borna Sosa VIDEO Vatreni u sjajnoj formi pred Katar: Pogledajte kako je suprotnom nogom asistirao za gol divider

Gosti su poveli preko Hansa Hateboera u 32. minuti, a Ademola Lookman u 59. minuti povećao vodstvo nakon dodavanja Pašalića.

Pašalić je odigrao cijeli susret, a Marko Pjaca je za Empoli igrao do 56. minute.

Atalanta je zabilježila osmu pobjedu u prvenstvu i sa 27 bodova zauzima drugu poziciju na tablici, pet bodova manje od vodećeg Napolija s kojim se sastaje u narednom kolu. Empoli je na 12. mjestu sa 11 bodova.