Lovren kolima Hitne pomoći s travnjaka u bolnicu!

Trener nogometaša Lyona, Claude Puel, izjavio je nakon prvenstvene utakmice Lyona i Lillea (1-1) na Gerlandu u 32. kolu Le Championnata, da je njegov stoper Dejan Lovren uganuo koljeno...

Francuski mediji zasad ne informiraju o kojem je koljenu riječ. Također zasad nije poznato koliku dotična ozljeda pauzu može izazvati. No, bivši igrač Dinama napustio je teren uz bolnu grimasu.

Lovren je na nosilima iznesen s travnjaka nakon jednoga klizećeg starta u 48. minuti. Ozlijedio ga je gostujući stoper Adil Rami još u prvom poluvremenu, kada je pao preko njega. Na prvi pogled izgledalo je dosta ružno, a 20-godišnjak je kolima hitne pomoći prevezen na pregled.

Lovrena je zamijenio Pascal Bodmer, koji je pak ozlijeđen napustio travnjak 15 minuta kasnije. Njega je zamijenio napadač Bafetimbi Gomis.

Kasnije je na službenim internet stranicama Hrvatskog nogometnog saveza objavljeno kako 20-godišnji stoper ipak nije teže ozlijeđen.

'Lovren je u ponedjeljak rano ujutro napravio potrebnu dijagnostiku ozlijeđenog koljena, a rezultati magnetske rezonance potvrdili su kako na sreću nema znakova oštećenja struktura unutar njega. Prema informacijama liječničke službe u klubu, mogao bi biti u kombinacijama, a možda čak i potpuno spreman već za gostujuću utakmicu protiv Bordeauxa, koja je na rasporedu 17. travnja', rekao je dr. Rakić.