nakon sjajne partije

Ljubav Džeke i Mourinha cvjeta, Hajduk otpada iz priče? Portugalac oduševljen: ''Pa taj čovjek ne stari!''

Edin Džeko postigao je hat-trick za Fenerbahče.

Edin Džeko (Foto: Profimedia)

Edin Džeko zaigrao je od prve minute u susretu 2. pretkola Lige prvaka između Lugana i svog Fenerbahčea, i to s kapetanskom trakom oko ruke.

Bila je to utakmica puna preokreta i golova, a posebno je raspoložen bio legendarni BiH napadač koji je zabio hat-trick!

Jose Mourinho posebno je nahvalio svoga napadača nakon susreta.

Dinamo Kijev - Partizan Srbi bruje o diskriminaciji, a Ukrajinci likuju nakon pobjede: "Ništa profesionalno, strogo osobno" divider

''Edin je odigrao vrlo, vrlo dobro. Dati tri gola u bilo kojoj utakmici je fantastična stvar. Taj čovjek ne stari. Podsjeća me na mene kad sam bio mlađi. Priča puno, žali se previše. Ima emociju mladića i sretan je jer kada sam ja radio takve stvari, uvijek sam dobivao crveni karton'', rekao je Portugalac.

Džeko je nakon utakmice istaknuo da je teren na sramotnoj razini za Ligu prvaka.

"Mourinho je veliki karakter i u njemu ima različitih osoba. Zabavan je kada se šali, a kada je ljut, onda je stvarno ljut", rekao je pa dodao:

''Nedopustivo je da se igra na ovakvom terenu. Nismo se snašli najbolje i primili smo rano gol. Tri primljena gola su previše, ali smatram da je ovaj rezultat jako dobar.''

Lugano - Fenerbahče FOTO Neobična scena u Ligi prvaka: Zastave Hrvatske, Srbije i BiH stoje jedna pokraj druge na tribini divider

Igrači Partizana Susjedi doživjeli debakl u Ligi prvaka: "Bruka i sramota su blage riječi. Ovo je samoubojstvo srpskog nogometa" divider

Prati nas na Instagramu!
Drugi ispit za Vatrene na Opus Areni u prijenosu na našem portalu i u programu @novatv_! ⚽✌
Bez obzira na poraz, ponosni smo na ovu novu Hrvatsku! ✅✌🇭🇷

📸: PIXSELL
POLUVRIJEME! ⚽

Hrvatska je ostavila dobar dojam prema naprijed, ali ne izgleda uvjerljivo u obrani. Idemo po još koji gol u drugom poluvremenu! ✅

📸: Cropix
GOOOOOOOL! ⚽

Hrvatska je smanjila na 2-1 nakon udarca Sose kojeg je u vlastitu mrežu spremio Dalot. ⚽✌