Zacementirani na vrhu

PSG do preokreta iz penala: Hit sezone je dugo vodio u Parizu, pali su u 87. minuti

Bez Messija i Neymara cijelu utakmicu se PSG mučio protiv Angersa koji je poveo u 36. minuti golom Fulginija.

Vrlo sretno su nogometaši Paris St. Germaina ostvarili pobjedu u prvom dvoboju 10. kola francuske Ligue 1. S 2:1 su na domaćem terenu svladali Angers.

No, u nastavku je PSG preokrenuo rezultat. Prvo je Portugalac Danilo Pereira izjednačio u 69. minuti, dok je u 87. minuti dosuđen diskutabilni jedanaesterac za vodeću momčad prvenstva. Mbappe je preuzeo odgovornost te je zabio gol za 2:1 i devetu prvenstvenu pobjedu PSG-a ove sezone (uz jedan poraz).

Uz utakmicu više PSG ima devet bodova plusa u odnosu na drugoplasirani Lens (27:18). Angers je, pak, i dalje visoko na ljestvici. Trenutačno je na četvrtom mjestu sa 16 bodova.