Povratak na drugo mjesto

VIDEO Tudor u potpunoj ekstazi! Marseille preokretom u drugom poluvremenu svladao Toulouse

Marseille je slavio 2:3 na gostovanju u Toulouseu u sklopu 24. kola francuske Ligue 1.

Igor Tudor (Foto: Afp)

U posljednjem susretu 24. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille, kojeg vodi Igor Tudor, je na gostovanju pobijedio Toulouse 3:2 vrativši se na drugo mjesto le Championnata.

Tudorova momčad je do važna tri boda stigla preokrenuvši rezultat u drugom poluvremenu.

Domaćin je poveo već u trećoj minuti susreta golom Thijsa Dallinga i do kraja poluvremena Toulouse je držao vodstvo. No, u nastavku su gosti okrenuli rezultat s tri gola, a strijelci su bili Chancel Mbemba (52), Cengiz Under (59) i Nuno Tavares (78). Tri minute prije kraja Ado Onaiwu je smanjio na 2:3 ugrozivši pobjedu OM-a, no Marseille je do kraja susreta sačuvao pogodak prednosti.

Tudor je nakon utakmice bio u potpunoj ekstazi nakon osvojena velika tri boda. Tudorovu reakciju pogledajte OVDJE.

Mohammed Kudus FOTO Ajaxov nogometaš postigao gol, pustio suzu i gestom oduševio cijeli stadion divider

Ovom pobjedom OM se vratio na drugo mjesto i sada ima 52 boda, pet manje od PSG-a koji je u spektakularnoj utakmici punoj preokreta svladao Lille 4:3.