Spasio ih Borjan

Crvena zvezda doživjela bolan poraz u Ligi prvaka, Izraelci slavili nakon velikog preokreta

Crvena zvezda preko Maccabi Haife traži prolaz u grupnu fazu Lige prvaka.

Milan Borjan (Foto: Afp)

Nogometaši Crvene zvezde poraženi su na gostovanju kod Maccabi Haife sa 2:3 u prvom susretu play-offa Lige prvaka

Iako je srpska momčad ušla u utakmicu kao favorit, prvi su poveli domaćini preko Pierrota u 18. minuti susreta. Samo je deset minuta trebalo Zvezdi da poravna preko Pešića, a nekoliko minuta prije odmora Kanga zabija za preokret.

Otišao je prvak Srbije na odmor s prednošću od 2:1, ali nakon samo pet minuta igre u nastavku izraelska momčad ponovno zabija, i to preko Pierrota.

gol expired Rasistički skandal u Zadru: Žestoko izvrijeđali igrača Šibenika, gađali ga bananama divider

Deset minuta kasnije pada novi pogodak, sada je poentirao Chery za 3:2 i potpuni preokret rezultata. Mogla je Haifa i do četvrtog potoka na utakmici, ali sjajnu je obranu upisao Milan Borjan.

U preostalim susretima Lige prvaka Benfica je pobijedila Dinamo Kijev s 2:0, dok su Qarabag i Viktoria Plzen odigrali 0:0.