petarda "crvenih vragova"

Belgijanci razbili Island, bez golova između Danske i Engleske

Belgija je uvjerljivo slavila protiv Islanda, Danska i Engleska odigrali su bez golova.

Nogometna reprezentacija Belgije pobijedila je Island s 5:1 ostvarivši i drugu pobjedu u skupini 2 elitnog razreda Lige nacija, dok su Danska i Engleska odigrale bez golova.

Islanđani su u Bruxellesu poveli u 11. minuti golom Holmberta Arona Fridjonssona, no Belgija je vrlo brzo okrenula rezultat preko Axela Witsela (13) i Michyja Batshuayia (17).

Na 3:1 je u povisio Dries Mertens u 50. minuti, da bi Batshuayi u 69. minuti zabio i svoj drugi gol na utakmici. Golijadu je zaključio Jeremy Doku u 80. minuti.

gol expired Cristiano Ronaldo postigao 101. pogodak u pobjedi Portugala kod Švedske divider

U drugom susretu iz ove skupine Danska i Engleska su odigrali 0:0. Englezi tako niti u drugom susretu nisu postigli gol iz igre. Naime, pobjedu protiv Islanda u prvom kolu izborili su pogotkom iz kaznenog udarca.

Na ljestvici vodi Belgija sa šest bodova, Engleska ima četiri, Danska jedan, a Island je na dnu skupine s dva poraza.

gol expired Hrvatska doživjela novi poraz: Francuzi nam kao i u finalu SP-a opet zabili četiri pogotka divider

LIGA A

Skupina 2:

Belgija - Island 5-1 (Witsel 13, Batshuayi 17, 69, Mertens 50, Doku 80 / Fridjonsson 11)

Skupina 3:

Francuska - HRVATSKA 4-2 (Griezmann 43, Livaković 45+1-ag, Upamecano 65, Giroud 76-11m / Lovren 17, Brekalo 55)

Švedska - Portugal 0-2 (Ronaldo 45, 72