Pobjegli konkurenciji

Probudio se nakon dvije godine, Jović napokon zabio za Real: Zamijenio Benzemu pa odigrao utakmicu iz snova

Pobjedom protiv Real Sociedada, nogometaši kraljevskog kluba pobjegli su na osam bodova prednosti.

Nogometaši Real Madrida slavili su na gostovanju kod Real Sociedada s 2:0 u susretu 16. kola La Lige i tako pobjegli na osam bodova prednosti pred drugoplasiranom Sevillom.

Nakon samo 18 minuta igre teren je morao napustiti Karim Benzema zbog ozljede, a zamijenio ga je srpski napadač Luka Jović koji je zabio svoj prvi pogodak ove sezone, ali upisao i drugu asistenciju.

To je tek treći pogodak Jovića u dresu kraljevskog kluba otkako je stigao iz Eintrachta za 60 milijuna eura odštete u ljeto 2019. godine.

Pogodak je zabio u 56. minuti susreta nakon kornera s desne strane, Casemiro je glavom prebacio do srpskog napadača koji s dva, tri metra udaljenosti posprema loptu u domaću mrežu.

Pogodak Jovića možete vidjeti OVDJE.

Prvi pogodak na utakmici zabio je Vinicius Jr., i to na asistenciju Jovića. Bio je to njegov deseti prvenstveni pogodak u samo 16 nastupa ove sezone.

gol expired Panika u Barceloni, Xavi ostao bez mlade zvijezde: Iznijeli ga na nosilima, samo se srušio na travnjak divider

Pogodak Viniciusa možete vidjeti OVDJE.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real, koji ima osam bodova više od Seville i devet od Betisa.

akon Barcelone, na svom terenu je u subotu izgubio i prvak Atletico, kojeg je u Madridu šokirala Mallorca s 2:1.