Baš su u lošoj seriji

Dvaput vodili pa ostali bez pobjede: Novi kiks Barcelone, Liga prvaka je sve dalje...

Barcelona je gostovala kod Osasune, u Pamploni je dvaput vodila i nije uspjela pobijediti.

Nogometaši Barcelone nastavili su seriju loših rezultata nakon što su u susretu 17. kola Primere odigrali 2:2 na gostovanju kod Osasune.

Treći je to Barcin susret u nizu bez pobjede nakon poraza od Betisa i Bayerna, a dodajmo i kako su Katalonci u posljednjih 11 utakmica u svim natjecanjima slavili samo tri puta.

Osasuna je također u lošoj seriji, bez pobjede je već devet kola, a ovo je bio treći uzastopni remi.

Barca je u Pamploni vodila 1:0 i 2:1, ali se Osasuna oba puta vratila.

Gosti su poveli u 12. minuti golom Nice Gonzaleza, a smo dvije minute kasnije domaćin je izjednačio preko Davida Garcije. Mladi 19-godišnji marokanski napadač Abdessamad Ezzalzouli je u 49. minuti doveo Barcu u novu vodstvo, no četiri minute prije kraja izjednačio je Chimy Avila.

Za Osasunu je od 68. minute zaigrao hrvatski napadač Ante Budimir.

U prvom nedjeljnom susretu Villarreal je pobijedio Rayo Vallecano sa 2:0, a strijelci su bili Mandi (32) i Gerard Moreno (36-11m).