Bit će zanimljivo do kraja

Pobjeda Walesa donijela gužvu u hrvatskoj skupini: Četiri reprezentacije unutar tri boda

Nakon Armenije i Hrvatske, u skupini D kvalifikacija za Euro 2024. snage su odmjerili Latvija i Wales.

Slavlje Velšana (Foto: Afp)

U skupini D kvalifikacija za Euro 2024. do važne pobjede došla je reprezentacija Walesa koja je kao gost svladala Latviju s 2:0.

Velšani su vodećeg pogotka došli u 29. minuti kada je Aaron Ramsey realizirao jedanaesterac.

U posljednjim trenucima dvoboja, u 96. minuti, David Brooks je zapečatio trijumf gostiju.

Poslije ovakvog ishoda Latvija je ostala bez ikakvih šansi za plasman na Europsko prvenstvo, njima više ne igra ni matematika, dok se Wales bodovno izjednačio s Armenijom.

Hrvatska, Turska, Armenija i Wales nalaze se unutar tri boda, s tim da naša reprezentacija ima utakmicu manje u odnosu na sve ostale konkurente u borbi za plasman na Euro.