Kakav peh

VIDEO Hrvatski reprezentativac u nevjerici napustio teren nakon samo 15 minuta

Kristijan Jakić morao je napustiti teren u dvoboju svog Eintrachta i Borussije (M) zbog ozljede.

Jakić i Gvardiol (Foto: Afp)

U posljednjem subotnjem susretu 28. kola njemačke Bundeslige Eintracht i Borussija iz Moenchengladbacha su odigrali 1:1 u Frankfurtu.

Gosti su poveli rano, u 13. minuti je strijelac bio Hofmann te su gosti tri boda u džepu imali sve do same završnice.

Slavlje igrača Dinama Dinamo ubacio poker nemoćnim Farmaceutima i pobjegao Hajduku na neuhvatljivih +12 divider

No, u 83. minuti je konačnih 1:1 postavio francuski reprezentativac Kolo Muani. Bila je ovo već sedma prvenstvena utakmica u nizu Eintrachta bez pobjede. U tom je razdoblju ta momčad ostvarila četiri remija i tri poraza.

Za Eintracht se u udarnoj momčadi našao povremeni hrvatski reprezentativac Kristijan Jakić, ali je morao iz igre izaći već u 17. minuti zbog ozljede lijeve noge.

Podravske štuke na Maksimiru Najmlađa navijačka skupina u HNL-u odradila svoje prvo gostovanje: Vatreni im složio "sačekušu" divider

Snimku Jakićeve ozljede pogledajte OVDJE.

Eintracht je sedmi na ljestvici, dok je Borussia (M) deseta.

Ovo 28. kolo zaključit će se u nedjelju kada su na rasporedu tri utakmice, a sastaju se Werder - Freiburg, Union Berlin - Bochum i Wolfsburg - Bayer.