Kakav peh

VIDEO Hrvatski reprezentativac u nevjerici napustio teren nakon samo 15 minuta

Kristijan Jakić morao je napustiti teren u dvoboju svog Eintrachta i Borussije (M) zbog ozljede.

Jakić i Gvardiol (Foto: Afp)

U posljednjem subotnjem susretu 28. kola njemačke Bundeslige Eintracht i Borussija iz Moenchengladbacha su odigrali 1:1 u Frankfurtu.

Gosti su poveli rano, u 13. minuti je strijelac bio Hofmann te su gosti tri boda u džepu imali sve do same završnice.

Slavlje igrača Dinama Dinamo ubacio poker nemoćnim Farmaceutima i pobjegao Hajduku na neuhvatljivih +12 divider

No, u 83. minuti je konačnih 1:1 postavio francuski reprezentativac Kolo Muani. Bila je ovo već sedma prvenstvena utakmica u nizu Eintrachta bez pobjede. U tom je razdoblju ta momčad ostvarila četiri remija i tri poraza.

Za Eintracht se u udarnoj momčadi našao povremeni hrvatski reprezentativac Kristijan Jakić, ali je morao iz igre izaći već u 17. minuti zbog ozljede lijeve noge.

Podravske štuke na Maksimiru Najmlađa navijačka skupina u HNL-u odradila svoje prvo gostovanje: Vatreni im složio "sačekušu" divider

Snimku Jakićeve ozljede pogledajte OVDJE.

Eintracht je sedmi na ljestvici, dok je Borussia (M) deseta.

Ovo 28. kolo zaključit će se u nedjelju kada su na rasporedu tri utakmice, a sastaju se Werder - Freiburg, Union Berlin - Bochum i Wolfsburg - Bayer.

Prati nas na Instagramu!
Nogometaši Hajduka i Osijeka su saznali imena potencijalnih protivnika u 3. pretkolu Konferencijske lige.

Ako momčad Gennara Gattusa opravda ulogu favorita i svlada HB Torshavn, onda ih u trećem pretkolu čeka poraženi iz dvoboja Trabzonspor - Ružomberok.

Što se pak tiče Osječana, oni prvo moraju svladati Levadiu iz Tallinna, a onda u trećem pretkolu idu na pobjednika dvoboja između Zire i DAC.

📷 AFP
Rijeka saznala ime potencijalnog protivnika u 3. pretkolu Europske lige, a to će biti pobjednik dvoboja Šerif - Elfsborg.

📷 AFP
Domagoj Vida se nakon 14 godina oprostio od igranja za hrvatsku nogometnu reprezentaciju, a u nizu reakcija je i ona Matea Kovačića koji mu je posvetio zaista prekrasnu objavu.

"Koliko god mi ovo teško palo, a tebi sigurno još puno teže, baš sam sretan što smo imali priliku zajedno boriti se za najljepši dres i proslaviti najveće trenutke hrvatske reprezentacije. Voli te Kova!", poručio je Kovačić. ❤️🇭🇷