''Ostaje veliko razočaranje''

Karoglan otkrio kakav je bio plan u završnici utakmice s Lokomotivom i što ga je poremetilo

Trener Hajduka Mislav Karoglan prokomentirao je današnji remi s Lokomotivom.

Lokomotiva i Hajduk remizirali su 2:2 na Kranjčevićevoj u 15. kolu SuperSport HNL-a, prvo poluvrijeme bila je prava nedjeljna popodnevna uspavanka, dok se u drugom igra rasplamsala.

gol expired Stigla službena potvrda: Utakmica Gorice i Slaven Belupa je odgođena, evo kad će se igrati divider

Hajduk je poveo golovima Sahitija i Mlakara u 61. odnosno 66. minuti, ali izgleda da su se prerano odlučili zatvarati utakmicu, Lokomotiva se vratila u susret i na kraju zasluženo došla do boda.

Trener gostiju Mislav Karoglan prokomentirao je današnju utakmicu.

"Ostaje veliko razočarenje. Greške se događaju. U prvom djelu smo bili prenervozni. U nastavku smo imali maksimalnu kontrolu, imali 2:0 i na koncu spašavali bod. Ispričavamo se navijačima, propuštena su dva velika boda."

gol expired VIDEO Je li Lokomotiva oštećena? Pogledajte divljački nasrtaj Mikanovića za koji je dobio samo žuti karton divider

Hajduk se ove sezone više puta povlačio kada su imali vodstvo, a gotovo svaki put se ta odluka pokazala krivom.

"Ne bih rekao da smo stali. Imali smo kontrolu igre, dogodi nam se ozljeda Kalinića koja je poremetila momčad. Prvi gol padne, pa smo se povukli. Lokomotiva ima visinu, ali moram analizirati. Uglavnom, nije bio cilj povući se", kazao je strateg Bijelih.

gol expired Trenutak užasa koštao ga Svjetskog pvenstva: Kalinić zbog ozljede koljena propušta Katar divider

Hajduk je igrao bez najboljeg igrača, Marka Livaje, vidio se njegov nedostatak pogotovo u prvom poluvremenu. Hajduk je sada na -4 od Dinama, ali Modri imaju utakmicu manje.

gol expired VIDEO, FOTO Pogledajte posljedice tučnjave Boysa i Torcide, policija i hitna morale intervenirati divider

''Postigli smo dva pogotka bez Livaje, mislim da smo bili dobri prema naprijed. Prvenstvo je maraton, sada se okrećemo prema Osijeku, to nam je najvažnija utakmica sezone'', zaključio je utučeni Karoglan.