svaka čast

Kakva majstorija Kanea: U sudačkoj nadoknadi zabio s centra za pobjedu protiv Juventusa!

Engleski napadač zabio je gol kakav se rijeko viđa.

Harry Kane (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Harry Kane zabio je vjerojatno najljepši pogodak dosad na ovoljetnom izdanju International Champions Cupa.

Tottenhamov napadač zabio je za pobjedu 3:2 protiv Juventusa, i to kako: u sudačkoj nadoknadi iz prve je opalio s centra i svladao Wojciecha Szczesnyja.

POGLEDAJTE KANEOV GOL S CENTRA

Kane je ovim golom dovršio drugi preokret na utakmici. Tottenham je poveo u 30. minuti golom Erika Lamele, a s tim rezultatom otišlo se na odmor. Međutim, Juve je u nastavku okrenuo golovima Higuaina i Ronalda u 56. i 60. minuti.

Opet je poravnao Lucas Moura u 65., a u sudačkoj nadoknadi pomogao je Kaneu kod gola za pamćenje izborivši loptu na centru. Progurao ju je do Kanea, a on odmah opalio i posalu loptu u mrežu.

Nova zvijezda Reala oduševila golčinom u debiju, ali zaradio je kritike zbog poteza nakon toga Rodrygo (Foto: AFP) Rodrygo (Foto: AFP) Rodrygo (Foto: AFP)