Prema više izvora, sve je bilo spremno za Mandžukićev prijelaz na Old Trafford za 15 milijuna eura, ali je završni dan prijelaznog roka posao propao.
Tri vijesti o kojima se priča
Sada Sky Sport Italia tvrdi da je Juve u naprednim pregovorima s Bayernom, kako bi hrvatski napadač otišao na posudbu ili bio kupljen za 15 milijuna eura. S druge strane, Bild tvrdi da je trener Bayerna Niko Kovač predložio Mandžukića kao metu, ali klupska hijerarhija nije potpuno uvjerena u to.
Bio bi to povratak Mandžukića u Bayern, gdje je igrao od 2012. do 2014. godine i ostavio jako dobar dojam. Međutim, sada ima 33 godine, a novi ugovor potpisao je tek u travnju, vezujući se za Juventus do lipnja 2021. godine.
No, Juventus je poprilično nakrcan kvalitetnim igračima i pitanje je koliko minuta Mandžukić može dobiti, a znamo kako je njemu vrlo važno da bude standardan igrač.
U kontekstu Bayerna spominje se još jedan Hrvat, Ivan Perišić. Talijanski transferni stručnjak Gianluca Di Marzio objavio je kako su pregovori u naprednoj fazi i vrlo lako bi mogli vidjeti barem jednog, ako ne i dvojicu hrvatskih igrača u Münchenu.
Bayernu propada velika želja, pa Kovač dovodi Hrvata: Pregovori u naprednoj fazi!