Moćan start pojačanja

Juventus srušio Tudorovu Veronu: Stara dama na krilima Vlahovića i Zakarije

Juventus je pobijedio Veronu 2:0 u 24. kolu Serie A...

Nogometaši Juventusa uspeli su se na četvrto mjesto ljestvice talijanskog prvenstva 2-0 (1-0) domaćom pobjedom protiv Verone, koju vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, u susretu 24. kola.

Juventus je do nova tri boda stigao zahvaljujući svojim novim igračima, prvi pogodak postigao je Dušan Vlahović već u 13. minuti kada je lobom svladao Montipoa nakon proigravanja Dybale, a konačni rezultat postavio je Denis Zakaria u 61. minuti na asistenciju Morate.

Hrvatski napadač Nikola Kalinić igrao je od 72. minute za Veronu kod koje je Boško Šutalo ostao na klupi.

Četvrti Juventus sada ima 45 bodova, dva više od pete Atalante, dok je deveta Verona ostala na 33 boda.
Na čelu je Inter sa 53 boda, jedan manje uz utakmicu više imaju drugi Napoli i treći Milan.