nije mogao vjerovati

Pojavio se video ljutitog Kloppa: "Jesi li ti lud? Zar zaista? Mi to nikad ne radimo"

Jurgen Klopp bio je vrlo nezadovoljan nekime iz svoje momčadi nakon što je igrač Chelseaja dobio crveni karton.

Nogometaši Liverpoola na najbolji su mogući način završili svoje prvo teško gostovanje u novoj sezoni engleske Premierlige. Redsi su s 2:0 slavili kod Chelseaja i zadržali maksimalni bodovni učinak nakon dva kola.

Liverpoolu je u prilog išlo i isključenje Danca Christensena, koji je direktni crveni karton zaradio na samom kraju prvog poluvremena kada je kao zadnji čovjek srušio Sadia Manea.

U trenutku kada je sudac izvadio crveni karton netko je s Liverpoolove klupe počeo pljeskati, na što je odmah reagirao ljutiti trener Redsa.

gol expired Real ima veliki problem: Zidane poslao ponižavajuću poruku skupocjenom srpskom napadaču divider

"Jesi li ti lud? Zar zaista? Mi to nikada ne radimo", rekao je Klopp u nevjerici i odmahnuo rukom prema nekome iz svoga tima.

Sadio Mane je u nastavku zabio dva pogotka, jedan nakon katastrofalne pogreške vratara Chelseaja, i donio Liverpoolu sva tri boda na teškom gostovanju.