TAJ VOLI TRPATI HAJDUKU

Hajdukovim juniorima veliku pobjedu u 90. minuti donio je kadet koji nosi legendarno HNL ime i prezime

Juniori Hajduka sada imaju dva boda manje od vodećeg Dinama, ali i utakmicu manje.

Juniori Hajduka (Foto: Vojko Basic/Cropix)

Juniori Hajduka upisali su važnu pobjedu u Prvoj NL. Na domaćem su terenu svladali Lokomotivu s 2:1 i tako došli na samo dva boda zaostatka od vodećeg Dinama, koji ima utakmicu više.

Gosti su bolje otvorili susret i poveli pogotkom Matijevića u 11. minuti, ali izjednačio je Vrcić šest minuta kasnije. S tim se rezultatom otišlo na odmor, a kada se činilo da će utakmica završiti podjelom bodova, pao je u pogodak, i to u 90. minuti.

Strijelac je bio Ivan Krstanović, koji još uvijek nastupa za kadetski uzrast splitskog kluba. Zanimljivo, radi se o imenjaku poznatog hrvatskog napadača koji je čak 19 puta zabio Hajduku, više od bilo kojeg drugog igrača...