Šteta za drugo poluvrijeme

Mišić nakon utakmice: ''Primili smo naivan gol koji nas je poljuljao, mogli smo napraviti puno više''

Josip Mišić prokomentirao je utakmicu protiv Milana.

Dinamo je izgubio do Milana 3:1 u drugom kolu skupine E Lige prvaka. Talijani su bili bolji, ali ipak Dinamo nije pao bez ispaljenog metka, u drugom poluvremenu imali su inicijativu, smanjili na 2:1, ali ipak nisu mogli doći do izjednačujućeg pogotka.

Josip Mišić iznio je svoje mišljenje nakon utakmice.

gol expired Stefan Ristovski: "Ovo natjecanje ne prašta, kažnjava se već jedna polugreška" divider

''Slažem se da se moglo više, 3:1 rezultat pokazuje da i nije baš tako, ali kad se pogleda utakmica, imali smo svoje šanse i mogli smo napraviti puno više'', rekao je Mišić za HRT nakon susreta.

Teško je primiti pogotke krajem prvog i početkom drugog poluvremena.
''Je, jako teško, primimo naivan gol iz jedanaesterca koji nas je poljuljao i onda smo ušli u drugo poluvrijeme i opet primimo lagan gol za 2:0. Uspjeli smo se stabilizirati, počeli smo bolje igrati prema naprijed, zabili smo zgoditak, ali eto na kraju nismo uspjeli.''

gol expired AC Milan postao je još jedna momčad na nevjerojatnom Oršićevom popisu divider

Sada slijedi kratka pauza od lige prvaka, pa onda dvije odlučujuće utakmice, što očekujete?

''Je, imamo HNL još u nedjelju i trebamo se dobro odmoriti, nismo imali odmora od početka sezone. Trebamo napuniti baterije i napraviti sve da pobijedimo Salzburg. Hvala navijačima što su došli u tolikom broju, čuli smo ih na terenu, stvarno im hvala'', zaključio je Mišić.