Pogledajte bombetinu

VIDEO Juranović iz slobodnjaka zabio jedan od najljepših golova u karijeri, Wolfsburg prekinuo Bayerov niz

Nogometaši Union Berlina odigrali su 1:1 protiv Bochuma, a strijelac za domaćina bio je hrvatski reprezentativac Josip Juranović.

Josip Juranović (Foto: Afp)

Nogometaši Union Berlina odigrali su 1:1 protiv Bochuma u 28. kolu Bundeslige, a najbolji igrač utakmice bio je hrvatski reprezentativac Josip Juranović.

Juranovićevu golčinu pogledajte OVDJE.

Juranović je u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena iz slobodnog udarca sa 20-ak metara pogodio sam gornji desni kut suparničkog gola i tako doveo svoju momčad u vodstvo, ali Stoeger (55-11m) je početkom nastavka iz kaznenog udarca poravnao na konačnih 1-1.

Jakić i Gvardiol VIDEO Hrvatski reprezentativac u nevjerici napustio teren nakon samo 15 minuta divider

Juranoviću je ovo drugi bundesligaški gol, a odigrao je čitav susret za Union koji je sada treći sa 52 boda, jednim više od četvrtog RB Leipziga, a dva više od petog Freiburga, dok je 15. Bochum sada na 27 bodova, tri više od Stuttgarta i Schalkea 04 koji drže mjesta koja vode u kvalifikacije za ostanak, odnosno drugu ligu.

Kovač prekinuo niz Bayera

U posljednjoj utakmici 28. kola njemačkog nogometnog prvenstva Wolfsburg i Bayer iz Leverkusena su igrali 0:0.

Bartol Franjić zbog ozljede mišića nije konkurirao za nastup u momčadi Wolfsburga koju vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač.

Ivan Leko Leko nakon susreta detektirao glavni Hajdukov problem: ''Ne možeš biti ozbiljna ekipa ako...'' divider

Iako Kovačeva momčad nije uzela pun plijen, moraju biti zadovoljni s obzirom da su prekinuli niz momčadi Xavija Alonsa koja je zaredala pet uzastopnih slavlja u Bundesligi.

S ovim bodom Wolfsburg je ostao deveti sa 40 bodova, četiri manje od šestog Bayera.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Freiburg je preokretom kao gost svladao Werder u Bremenu 2:1 (0:0). Domaće je u vodstvo doveo Philipp (46) na samom startu drugog poluvremena, no Sallai (66) i Holer (71) su s dva gola u razmaku od samo pet minuta sredinom nastavka kreirali preokret.

Armada Torcida vikala: ''Riječki Srbi''; Armada odgovorila: ''Vi ste Titovi, Tito je vaš'' divider