U sjajnoj formi

Je li Bišćan pogriješio? Talentirani napadač Hajduka ponovno zatresao mrežu

Igor Bišćan nije pozvao Marina Ljubičića za utakmice protiv Danske.

Marin Ljubičić, mladi napadač Hajduka na posudbi u LASK-u iz Linza, ponovno je zatresao protivničku mrežu.

Zabio je dva pogotka u prijateljskom susretu protiv prvoplasirane momčadi austrijske druge lige, Amstetten (9:2). Prvi je gol zabio u 8. minuti, a drugi u 23. minuti dvoboja.

To je sjajan povratak za Ljubičića, koji je zbog crvenog kartona preskočio dvije prvenstvene utakmice u kojima je njegova momčad osvojila tek jedan bod.

gol expired VIDEO Majerov gol je naglo utišao srpskog komentatora, a pogledajte kako je Slovenac reagirao divider

Unatoč sjajnoj golgeterskoj formi, Ljubičić nije dobio poziv Igora Bišćana, izbornika mlade hrvatske nogometne reprezentacije do 21 godine za dodatne kvalifikacije protiv Danske za odlazak na Europsko prvenstvo.

Večeras u 18 sati na rasporedu je prva utakmice Hrvatske i Danske za odlazak na Euro, a uzvratni se dvoboj igra već četiri dana kasnije