Hrvatska reprezentacija
Kakvo oduševljenje

VIDEO Majerov gol je naglo utišao srpskog komentatora, a pogledajte kako je Slovenac reagirao

Hrvatska je pogocima Sose i Majera pobijedila Dansku u 5. kolu elitne skupine Lige nacija.

Hrvatska je pobijedila Dansku s 2:1 na Maksimiru i došla na korak od senzacionalnog uspjeha, plasmana u Final Four Lige nacija.

Prvih 45 minuta završilo je bez pogodaka, a onda smo u drugom dijelu vidjeli tri lijepa pogotka. Prvo je zabio Borna Sosa, koji je milimetarski precizno naciljao donji kut gostujućih vrata za oduševljenje na Maksimiru.

U 77. minuti, nakon jedne pogreške u obrani, Eriksen je rasparao mrežu Dominika Livakovića, ali brzo je sve gostujuće nade u pozitivan rezultat ugasio Lovro Majer. Trebale su mu samo dvije minute da zabije pogodak za velika tri boda.

gol expired VIDEO Ekstaza srpskog komentatora nakon gola Eriksena, a onda se naglo stišao nakon gola Majera divider

Izazvalo je to razočaranje kod srpskog komentatora koji je prenosio utakmicu Hrvatske i Danske, ali i euforiju kod njegovog kolege iz Slovenije. S oduševljenjem je ispratio i prvi, a posebno drugi pogodak Hrvatske. Urlao je od sreće i sigurno zaradio simpatije hrvatskih navijača.

Kako je slovenski komentator ispratio pobjedu Hrvatske možete vidjeti OVDJE.