vraća li se luka?

Jakirović: ''Dodali smo gas na poluvremenu i riješili utakmicu. Modrić? Imalo bi smisla''

Sergej Jakirović prokomentirao je predstavu svojih igrača nakon pobjede protiv Istre 1961.

Sergej Jakirović (Foto: Ante Cizmic/Cropix)

Nogometaši Dinama rutinski su svladali Istru 1961 4:1 na domaćem terenu u 29. kolu SuperSport HNL-a.

Nakon utakmice trener Dinama Sergej Jakirović dao je svoj osvrt.

''Čestitao bih dečkima na dobroj utakmici. Otvorili smo savršeno, nastavili dalje, ali nismo bili strpljivi u napadu, previše išli u sredinu. Primili smo gol iz tehničke greške, dodali gas, dogovorili se na poluvremenu da nastavimo pritisak i zabili još dva gola. Imali smo još šansi, imala je i Istra, ali zasluženo smo pobijedili'', rekao je Jakirović nakon utakmice.

Transparent upućen Hajduku FOTO Pogledajte Armadinu koreografiju, u prvoj minuti prekinuli Jadranski derbi divider

Kakvo je stanje s Pierre-Gabrielom, koji je izišao iz igre zbog ozljede?

''Rekao je da nije strašno, osjetio je aduktor, iz predostrožnosti smo ga izvadili. Ići će na dodatne preglede pa ćemo vidjeti što mu je'', opisao je stanje Francuza.

Je li zadovoljan kako je momčad reagirala na te promjene sustava i formacija?

Jurgen Klopp Manchester United otkinuo bodove Liverpoolu u derbiju: Čeka nas pakleni troboj do kraja Premier lige divider

''Probali smo isto dan prije Hajduka, momčad je dobro reagirala. Izgleda to dobro, ali treba još neke stvari promijeniti, dotjerati. Imamo sad tjedan dana vremena do Gorice, vidjet ćemo hoćemo li zadržati ovaj sustav ili ćemo igrati drugačije.''