Pala dva autogola

Iz Bundeslige nam stiže nevjerojatan autogol: Pogledajte kako je Brazilac matirao vlastitog vratara

U 3. kolu Bundeslige Bayer je svladao je Augbsurg s 4:1, a na utakmici su pala dva autogola.

U susretu 3. kola njemačke Bundeslige Bayer je upisao visoku pobjedu na gostovanju kod Augsburga, slavili su s visokih 4:1.

Nakon tri minute igre, već je bilo 1:0 za goste iz Leverkusena koji su došli u vodstvo na posve nevjerojatan način.

Odigrali su gostujući igrači dubinsku loptu za češkog napadača Patrika Schika koji je nije uspio u potpunosti iskontrolirati, tako da se lopta odbila do Iaga koji, sasvim neshavtljivo, "loba" vlastitog vratara i posprema loptu u vlastitu mrežu.

Atraktivan lob brazilskog nogometaša možete vidjeti ovdje.

Već deset minuta kasnije bilo je 2:0. Nakon jednog ubačaja s desne strane terenera, Niederlechner je glavom skrenuo loptu u vlastitu mrežu za drugi autogol na susretu.

gol expired Evra objavio prepisku s Ronaldom na WhatsAppu: "Sad kad je sve gotovo, mogu otkriti... Igrat ću za naš klub" divider

Srećom po njega, desetak minuta kasnije iskupio se na najbolji mogući način. Zabio je pogodak i smanjio vodstvo Bayera na 2:1.

Do kraja utakmice, gosti su povisili vodstvo na 3:1 pogotkom Schicka u 75. minuti susreta, dok je konačnih 4:1 postavio Wirtz u 81. minuti.

Sve pogotka sa susreta možete vidjeti ovdje.

Od ostalih susreta 3. kola Bundeslide, dodajmo da je Stuttgart upisao domaći poraz od Freiburga koji je slavio s 3:2.

Već nakon pola sata igre, bilo je 3:0 za Freiburg pogocima Woo-Yeonga i Holea, a do kraja poluvremena Stuttgart je uspio smanjiti preko Mavropanosa i Al-Ghaddiouija. Međutim, do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

Hrvatski reprezentativac Borna Sosa odigrao je cijelu utakmicu za Stuttgart.