breaking news !: UŽIVO Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"
Pogledajte ovu majstoriju

Inter se provukao dalje, pogledajte fenomenalnu golčinu škaricama

Vodio je Inter, ali Bologna se vratila te na kraju izgubila u produžetku.

U susretu osmine finala talijanskog nogometnog Kupa Inter je svladao Bolognu s 3-2, ali tek nakon dodatnih 30 minuta produžetka, iako je milanska momčad imala dva gola prednosti već nakon 39 minuta.

Inter je poveo u 33. minuti sjajnim škaricama Jeisona Murilla nakon što je korner izveo Joao Mario. Isti je igrač asistirao i šest minuta kasnije Rodrigu Palaciju za 2-0. Gosti su u završnici prvog dijela smanjili golom Blerima Džemailija, a u 73. minuti je izjednačio Godfred Donsah.

Ipak, Bologna nije uspjela napraviti konačan preokret, jer je u osmoj minuti produžetka Candreva pogodio za 3-2, prednost koju je Inter ovoga puta uspio sačuvati.

Marcelo Brozović je u igru ušao u 94. minuti umjesto Edera, dok je Ivan Perišić dobio poštedu.

Inter će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika susreta Lazio - Genoa koji je na rasporedu u srijedu, kad se sastaju i Sassuolo - Genoa, dok je posljednji susret osmine finala u četvrtak, 19. siječnja, kada će snage odmjeriti Roma i Sampdoria.

Plasman u četvrtfinale ranije su izborili Juventus, Milan, Napoli i Fiorentina.